Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, fiúk, mi a véleményete...

Lányok, fiúk, mi a véleményetek a piros rúzsról?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdem...

Ki mit szól hozzá, ha egy fiatal lány (18) hétköznap is piros rúzst használ?

Tényleg nem annyira jön be a srácoknak? (csak mert én így hallottam...)



2012. febr. 1. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak attól függ, hogy kinek áll jól.:)
2012. febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Vad,szexi :D

15l

2012. febr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem bejön

18/f

2012. febr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép, bár nem áll jól mindenkinek. Ha valakinek vékony a szája, annak nem állnak jól a sötétebb színek, mert még vékonyabb hatást kelt. A bőrszín se mindegy, a sötétebb bőrhöz a bordóba nyúló vörös dukál, egy világos bőrhöz a tüzesebb élénk piros. Vigyázni kell arra is, hogy ha már valaki ilyen erőteljes színt visz fel a szájra, akkor mást ne hangsúlyozzunk, elég a szempillaspirál, egy kis szemceruza. Ha a szemet is erőteljesen sminkeljük, akkor már-már bohóc hatást kelt az illető. :)
2012. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszike! :)


Nagyon szeretem, ez illik a legjobban. :)

Csak kíváncsi vagyok, ki mit szól hozzá, kinek mi jut eszébe róla. (hallottam már olyat is, h kifejetzetten k*rvás... )

2012. febr. 1. 16:46
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszike! :)


Szőke hajam van, fehér bőröm és telt ajkaim. Korallpiros rúzst szoktam használni, de csak szempillaspirállal, h ne nézzen ki eltúlzottan vagy viccesen.

2012. febr. 1. 16:48
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

sztem is jól néz ki!

20/F

2012. febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szexi tud lenni, ha normálisan felöltözöl hozzá, és illik hozzád.
2012. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
én utálom egyáltalán nem tetszik
2012. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha illik a ruhához, akkor jó. De igazából nekem nem tartozik a kedvenceim közé a tűzpiros rúzs, mert vastagítja a szájat, másabb tőle az arc. De nincs vastag szám, pont normális, csak nekem szokatlan piros rúzst használni. Jobban szeretem a lila vagy rózsaszín rúzsokat inkább.
2012. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!