Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Industrial piercinget hány...

Industrial piercinget hány nap után lehet kicserélni a fülben? Még csak 3 napja van bent az orvosi, mennyit érdemes még várni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem minimum 2-3 hetet várj vele, mert könnyen begyulladhat
2012. febr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rohadt sokáig gyógyul ez a piercing, szóval várjál legalább jó pár hetet vele, egyetértek az előzővel!
2012. febr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval a gyógyulási idő végéig? Mert az kb. 1,5 hónap...ha jól tudom.
2012. febr. 1. 21:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze 1,5 hónap... fél és egy év között. Nekem is volt, másfél hónap alatt tuti nem forr össze a porc.


Én a helyedben legalább 1-1,5 évet!!! várnék a cserélgetéssel.

2012. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz, nekem fél éve van. Pár hete cseréltem ki, és most megint úgy fáj mint mikor kiszúrták. Így utólag látom, hogy inkább nem kellett volna még cserélni. Hetek alatt nem fog begyógyulni.
2012. febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Cáfolnám az előttem szólókat. Én kb 2 hónap után kicseréltem, méghozzá vastagabb szárúra mint ami előtte volt benne. Semmi problémám nincsen vele azóta se.
2019. ápr. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!