Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Maybelline Affinitone miért...

A Maybelline Affinitone miért nem jó alapozó? Mi a hibája?

Figyelt kérdés
Találtam színt, csak előbb tájékozódnék!:)
2012. jan. 31. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem túl folyékony, nehezen lehet adagolni. Nekem még az volt vele a bajom, hogy a legvilágosabb szín is sötét/túl sárga az én bőrömhöz, de ez akkor nálad tárgytalan. Viszont az Affinitone Mineral nekem nagyon bejött, találtam megfelelő színt, jó az adagolhatósága, és nem maszkszerű.
2012. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen a Mineral-okat én is nézegettem, de nagyon világos volt mind a bőrömhöz, vagy más tónusú.:)

Meg tetszett, hogy pumpás. Az Affinitone nem az...sajnos..

2012. jan. 31. 20:52
 3/3 A kérdező kommentje:

Nos, ha valakit érdekel, számomra jó választás volt mert: nagyon könnyen és hamar el lehet dolgozni, kézzel is;

közepes fedésű; kisebb mennyiségben is jól fed; építhető; bár a hidratáló részéből nem sokat érzek, de rontani nem ront a kombinált bőrömön; elszíneződést nem vettem észre;

amit még tapasztaltam: 5-6 óra után fényesedik át, vékony púderréteggel még bír 2-4-et, viszont ezután már nem igazán tart, és kezd eltűnni az arcról. Ez nem egy tartós alapozó, attól függetlenül jól teljesít.

A csavaros tetejével kicsit problémám volt, mindig nagyon szorosan kell visszatekerni rá a kupakot, mert máskülönben folyik.

2012. febr. 25. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!