Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vélemény az Essence Stay With...

Vélemény az Essence Stay With Me szájfényeiről?

Figyelt kérdés

Most pár szín 299 Ft, és bár rengeteg szájfényem van, de ennyiért elgondolkodnék, hogy vegyek, de csak azért, mert ennyi nem akarok. Esetleg vélemények, hogy ti szeretitek-e?


[link]



2012. jan. 26. 12:39
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


Valaki esetleg tudja,hogy melyik árnyalatok kerülnek 299-be?

2012. jan. 26. 12:46
 2/4 anonim ***** válasza:

elvileg a 04, 05, 06-os árnyalatok

[link]

2012. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem van.

A KIss Kiss Kiss van meg. Tényleg hosszan tart, sokat kibírok vele, de azt vettem észre, hogy halványul az idő haladtával a színe.

Ja, elég érdekes a keféje, sokat szidják, de nekem rögtön kézreállt, szerintem jó, és az illata is nagyon finom.

Én beszereznék egyet.

2012. jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Berry.met akartam..de elkapkodtak.:/ meg az a barackos is tetszik, de majd azt maskor..ugy sincs kilistazva :)
2012. jan. 26. 17:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!