Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik boltban vannak Rose...

Melyik boltban vannak Rose Nails körömlakkok?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra a sötétben világítósra gondolok, aminek állítólag takony színe van...

Hol kaphatók ilyen márkájú körömlakkok?


2012. jan. 23. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ázsia centerben van Pesten
2012. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ajánlom hogy olyat vegyél... én vettem a rose nails-ból pirosat kéket meg bordót... én minden körömfestést úgy kezdek hogy felviszek egy átlátszó vitaminos réteget, de van hogy kimondott alapozó/fedőlakot használok. és rákentem (a lábamon) a pirosat és befogta a körmöm... lemostam akármit csináltam pirosas maradt a körmöm, megreszeltem políroztam mindent csináltam és nem lett jobb, hónapokig olyan volt, mind addig amíg le nem nőtt...

könyörgök ne vegyél olyat... nagyon szép színei vannak, viszonylag olcsó is de nem éri meg ....

2012. jan. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16:14 akkor mit ajánlasz? mert énis világítósat szeretnék!! :)
2012. márc. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Moyra, az nagyon jó!!!
2012. júl. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
NINCS sötétben világító körömlakk. UV fényben világító van, a Moyrának is, mint írta valaki.
2012. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!