Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az essence rúzsok milyen...

Az essence rúzsok milyen árban vannak? És milyen minőségűek? A rúzsokban is vannak testerek?

Figyelt kérdés

A testert nem azért gondoltam, hogy kipróbáljuk, hanem, hogy van egy színből egy tester és azt lehet megnézni, így amit megveszel, tuti, hogy bontatlan. Vagy ilyen nem létezik?


Egy rúzsom volt eddig, de az nagyon gagyi, először nagyon szép volt, kicsit világosabb volt, mint a szám eredetileg, de illett hozzám. Most már viszont zsíros érzetű és rossz. Most vettem egyet száz forintosba, a színe tökéletes lenne, olyan, mint a szám, csak csillámos és ez zavar.

Viszont most úgy gondoltam, beruháznék egy normálisabb rúzsra.


Vélemények az essence rúzsról?



2012. jan. 20. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
5-600 Ft, elég jó, bár túl sok árnyalat csillámos. Nekem eddig az all about cupcake és a Coralize me van meg, de még biztos fogok venni
2012. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)

Csillámosat semmiképp nem szeretnék, az van most is, de nem igazán tetszik. Meg olyan rúzst szeretnék venni, ami jól kombinálható hétköznapokra és alkalmakra is a maga természetes árnyalatával.

Megnéztem az essence oldalán, hogy milyen árnyalatok vannak, a coralize me tetszik kép alapján a legjobban. Még all about cupcke és a in the nude jöhet talán szóba. :)

2012. jan. 21. 07:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Náluk is olyan 700 Ft körül mozognak, nekem is van 2 árnyalat, szerintem megérik az árukat, bár abban igazad van, hogy némelyik kicsit csillámos, de ha alapozod előtte a szádat, akkor összhatásában pont kell az a kis fény.

Elég tartósak(volt már sokkal drágább rúzsom, ami nagyon hamar kopott), emellett hidratálják az ajkakat is, ennél több nekem nem is nagyon kell.


A teszterekkel kapcsolatban nem igazán értettem a kérdést, de általába mindegyik színhez van egy teszter alatta, és így ki tudod próbálni, hogy milyen a színe valójában. Még azt javasolnám, hogy vigyázz a drogériás fényekkel, mert sokkal világosabbnak tűnnek a rúzsok, mint amilyenek, én is szívtam már egy-két darabbal, úgyhogy azért írom! Jobban jársz, ha kicsit világosabbat veszel, mint amilyen színe van a kezeden.(merthogy általába azon próbálgatjuk őket!:)

2012. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Miss Sporty rúzsok sem rosszak, nekem van pár db, egyik sem csillog, és jó a tapadásuk, elég tartósak is, a sötétebb színek szinte csókállóak is.
2012. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!