Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alverde szemhéjalapozó?...

Alverde szemhéjalapozó? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem mindennap sminkelem magam, és általában csak szolidabban, de elegem van abból, hogy mindig összegyűlik a szemhéjpúder a szemhéjam ráncaiban. Arra gondoltam, hogy szemhéjalapozót vennék. A DM-es Alverde (folyékony) szemhéjpúder alapozó jó?? Van esetleg valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? (kb. 1200 Forint, szerintetek megéri?)

2012. jan. 6. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem 4es poralapú alverde szemhéjpúderem van és semmi problémám nem volt vele,viszonylag tartós,az alverde termékek érzékeny bőrre valók és megérik szerintem:)
2012. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érzékeny bőrű vagyok, de ez a termékcsalád nagyon bevált. Vettem már púdert, szemhéjfestéket, szájfényt, spirált...stb. A nagy kedvencem a fáradt szemre való poralapú korrektor. Azóta nincsenek "biciklikarikák" a szemem alatt :). Kérdésedre válaszolva, ha az ár-érték arányt nézzük, akkor nagyon megéri az Alverde
2012. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :) (ment a zöldpacsi :D)

Van esetleg valaki, aki konkrétan a szemhéjalapozóról tud nekem esetleg valamit mondani?

2012. jan. 6. 23:15
 4/7 anonim ***** válasza:
A szemhéjalapozó használhatatlan. Sajnos
2012. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem ér. Ugyanott tartasz, ha sima alapozót viszel a szemed fölé egyénként, csak az nem kerül plusz pénzbe.
2012. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tehát ha azt használom,akkor is összegyűlik a szemhéjpúder a ráncokban?

(Egyébként köszönöm a válaszokat!! :D)

2012. jan. 8. 11:16
 7/7 anonim válasza:

Tutira ajánlom neked az Artdeco szemhéjalapozóját. Igen duplája az Alverdésnek, de sokáig tart mert kevés kell belőle és garantálom, hogy másnap reggel is ott marad a szemhéjfestéked. :) Tapasztalat.

Ár: 2500 ft körül. Húzós, de megéri. (Szerencsére én ajándékba kaptam, de ha elfogy, beruházok egyre mindenképpen! - 3-4 hónapja van meg, minden nap használom és félig van)

2012. jún. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!