Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy sminkeljem úgy ki magam...

Hogy sminkeljem úgy ki magam fekete szemceruzával, hogy ne kenődjön, folyjon el?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A szemhéjadon és alul a szemed alatt átlátszó,vékony réteg púderral,alul szerintem nem lehet.
2009. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress olyan szemceruzát, ami kemény, szóval nem olyan krémesen fog. Azok azért kibírnak majdnem egy teljes napot. Elég egyszer igazítani napközben. És ha raksz alá egy kis szemhéjpúdert az tényleg jó. De felülre a tus a legjobb. Az tényleg fekete és nem kenődik úgy, mint a ceruza. Alulra már nem kenném fel.
2009. máj. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

cerkával max. felül szoktam egy alapot huzni a lepúderezett szemhéjamra. utána rakok rá olyan 1-2 réteg fekete tust. nekem igy nem kenődik el, alulra meg sztem lehet tussal ha ügyesebb kezed van vagy vegyél először ilyen "szemhélyfilcet" vagy egy kemény ecsetes tust. azért a minőségre figyelj oda ezeknél! :)

sok szerencsét :)

2009. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én kihúzom a szemem fölül fekete szemceruzával, aztán teszek rá szemhéjpúdert. így nem olyan éles a fekete körvonal se, és nehezebben is kenődik el :)
2009. máj. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 x Susy Omega x válasza:
figyelj oda, hogy ne 500 forintért vásárolj cerkát... jobb egyszer megvenni a jó minőségű, de drágább cuccot, mint szívózni a fos, épp ezért olcsó holmikkal! :)
2010. júl. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!