Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudnám természetes...

Hogyan tudnám természetes hatásúan kipirosítani magam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ilyenkor télen minden nyáron szerzett barnaságomat elvesztem, és gyakorlatilag olyan fehér leszek, mint egy vámpír... Hogyan tudnék természetesnek tűnő színt adni az arcomnak? Mivel suliba járok fontos lenne, hogy természetes hatású legyen. Esetleg van más praktikátok amihez esetleg nem kell smink? Am egyáltalán nem szoktam sminkelni...
2012. jan. 2. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
ha alapozozól, akkor olyan állagú, ha nem akkor inább krémesebb pirosítót kenj az arcodra. de ilyen ovatosabb mozgulatokkal tedd. ugymond kisseb ütésekkel. és egy icipici púdert ha esetleg hazsnálsz!!
2012. jan. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, sokat segítettél!:):):)
2012. jan. 8. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egy nagy ecsettel szoktam eldolgozni a pirosítót, mostanában sajnos egyre gyakrabban. Megfigyeltem, hogyha éjszaka keveset vagy rosszul alszok, akkor másnap eléggé sápadt vagyok. A pirosítóm pedig érdekes, az egyik abszolút egy rózsaszínes árnyalatú, eléggé intenzív szín, a másik rózsaszínes barackos beütéssel.

Mostanában az erősen rózsaszíneset, intenzív színűt használom, bár érdekes, mert amikor felviszem és eldolgozom szépen, akkor teljesen természetesnek tűnik.


Mindenképpen valami lágy, barackos árnyalatú pirosítót ajánlok. Én úgy szoktam felvinni, hogy az ujjammal felviszek egy kicsit az arccsontra és elhúzogatom, hogy ne egy pontba legyen a pirosító. Ezt megcsinálom a halántéktól lejjebb és az orrom mellett (a csont két vége felé) és a nagy ecsettel összedolgozom, majd apró mozdulatokkal egy kicsit elsatírozom felfelé és lefelé.


Nekem ez a módszer nagyon bejött, teljesen természetes, szolid az összhatás. Volt, aki azt kérdezte, hogy hogy csinálom, hogy alapozás után is megmarad az arcom természetes színe, mintha nem használnék alapozót. :D

16/L

2012. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem kipróbálom:))
2012. jan. 21. 12:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!