Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminket ajánlotok...

Milyen sminket ajánlotok barna szemhez?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem is barna szemem van. Én ált. meleg színeket használok a szemem hangsúlyozásához. (barna,arany és ezek változatai)a külső szemzugba sötétebbet viszek fel és a belső szemzug felé világosítok. Buliba használhatsz sötétebb színeket is pl én füstös szemeket csinálok szilveszterre. Nappali sminknek én nem szeretem túlzásba vinni. csak spirál,tus és kicsit kihúzom a szemöldököm, úgy hangsúlyosabb.

remélem tudtam segíteni :)

2011. dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm. :)
2011. dec. 30. 14:31
 3/9 anonim ***** válasza:
én is barna,arany színeket használok,esetleg fekete,meg zöld,és lila is megy a barna szemhez :)
2011. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért a korodra kíváncsi lennék. Meg arra is, hogy minek írtál ehhez a kérdéshez, ha rád nem is vonatkozik, mert neked csodálatos KÉK szemed van.:)
2011. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is barna szemem van. Én a legjobban barnás árnyalatokkal szeretek sminkelni. A világosabb bézses árnyalattól egészen az igazi mély barnáig, de még a szürkés-barnát is szeretem. Amit még nagyon szeretek az a barackos, halvány rózsás, lilás árnyalatok és az arany.


Nekem azt mondták, hogy a kékkel és a zölddel is nagyon szépen ki lehet emelni a barna szemet, de nekem ez a két szín nem igazán jött be.

16/L

2011. dec. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
En a Lora-nak a palettait ajanlom olcso es nagyon jo minoseg! Amugy meg ha jol tudsz sminkelni es tonusozni barmilyen szint hasznalhatsz, en pl olyan szineket is hasznaltam amikr azt mondtak h nagyon nem meg a barnahoz es pedig nagyon szep lett. En altalaban min. 3-4 szinnel dolgozok: egy alapszinnel(kremszinu altalaban), egy elenk(kek,zold,lila,piros,rozsaszin stb.) es egy sotetebb(fekete, vagy az elozo szinnek valamilyen sotetebb valtozata. Persze a hetkoznapokra inkabb barnat szoktam nem tul feltunoen, tussal kihuzon a szemem,szempilla spiral, neha meg a szemoldokomet is kihuzom. Rcpirositot osszekeerem egy kis barnaval vagy arannyal szamra pedig csak ajakapolot hasznalok mert termeszetes es szep fenyes is. Elnezest ha sok hibaval irtam de telorol irok. Remelem segitettem! Sok sikert!!:)
2011. dec. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ja es lehagytam 16/L
2011. dec. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a hasznos tippeket. :)
2011. dec. 31. 11:22
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

szerintem ez barnával is működne. ha tussal nem rajzolsz mellé, akkor diszkrétebb.

2011. dec. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!