Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb szempillaspirál?

Melyik a legjobb szempillaspirál?

Figyelt kérdés
már annyit kipróbáltam, de egyik sem volt megfelelő...olyan kéne, ami dúsít, nem ragadnak össze a szempilláim tőle, és hosszabbít is. van egyáltalán ilyen?:S előre is köszi:) kb 5000 ft-ig.
2011. dec. 21. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

fals lash effect vagy vmi ilyesmi a neve:D


maybelline ( az a párducmintás tubusú)


nekem még NYC spirálja is bejött (fekete nagyon vékony a tubusa)


bocs most a nevek nem nagyoin jutnak eszembe

2011. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az eddigi legjobb spirál amit használtam, az Avon Super Shock spirál, mivel nagyon sok kicsi sörtéje van ezért minden szálat szépen elválaszt, nem ragad össze és dúsít. 900-1500 között mozog. Az összes bnőmnek ajánlottam, anyu is ezt használja és mindenkinek bevált.
2011. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem bevált az Avon Super Shock MAX-ja amit imádok és a Super magnifity-je is *-* szeretem még a Maybelinne One by one-t az is nagyon szépen szétválasztja a pillákat
2011. dec. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A legeslegjobb, amit valaha próbáltam: [link]
2011. dec. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Max Factor False Lash Effect Fusion az abszolút nyertes nálam. Az Avon SuperShock Max sem rossz, de ha belemegy a szemembe kimarja a helyéről és folyik a könnyem tőle. A Max Factornál semmilyen negatívumot nem tudok mondani.
2011. dec. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Astor Big And Beautiful - False Lash Look

Dúsít, hosszabbít, és nem ragasztja össze a pilláim. Gyönyörű szempilláim lesznek tőle. :)

Csak ajánlani tudom. :)

2000-3000 Ft között van. :)

2011. dec. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

AVON -super shock

Maybeline

meg a maxfactor

2011. dec. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ami nálam abszolút nyertes az a maybelline the colossal volum'express, de a maxfactor is nagyon jó.:)
2011. dec. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Rimmel - Glam Eyes. tutitutituti
2011. dec. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
AVON - SUPER SHOCK
2011. dec. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!