Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen melltartót hordjak ha...

Milyen melltartót hordjak ha ilyenek a melleim? Bőv. Lennt

Figyelt kérdés
na szóval oldalról tök jól néznek ki, formásak. na de előről... nem is látszik hogy lenne mellem. vannak melleim csak szétállnak (már ha van ilyen) szóval egy ilyen összeérő dekoltázst akarok, mert most egy nagy lyuk van a kettő között. légszi adjatok tippeket, köszönöm :)
2011. dec. 12. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos precíz választ csak képek alapján tudok adni.
2011. dec. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg széles a melltartód,így minél nagyobb kosárméret kell...Nehéz lesz neked melltartót találni(nekem is ilyesmi formájú van).

Én évekig 75-80-85B-ést hordtam mire kiderült,hogy simán van 85-90C a mellem.A szám méretét úgy találod el,ha először jó a kosár,és próbakor hajolgatsz,mozgatod a kezed,de mégsincs üres hely a melltartóban plusz nem esik le a melltartó pántja a válladról.

Ja és legyen szivacsos,alul push up betéttel,vagy push up szilikon párnácskával:)

2011. dec. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

széles a melltartód:bocsi elírtam:DDDD hülye vagyok.

szal széles a mellkasod....

2011. dec. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyél olyan melltartót amibe van szivacs.
2011. dec. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi. 75B-t hordok van benne szivacs. bár van 80C-sem is az túl nagy, vagy legalábbis sehogy se tartja a melleimet... de összeérni még egyik melltartótól se értek össze. na majd hétvégén próbálgatok melltartókat. :D
2011. dec. 12. 20:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőmnek 70A-s melle van, és push-up melltartót húz, aminek rövidre veszi a vállát, és összenyomja neki.

Amúgy meg szerintem a legtöbb lánynak nem ér össze a melle, hacsak nincs baromi nagy mellük. Képeken csalnak azzal, hogy kicsit oldalról fotózzák.

2011. dec. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyat vegyél, ami oldalról melltámaszos. Tehát oldalt van vastagabb szivacs benne. Az összetartja a melleidet. Befelé irányítja, hogy értsd.
2012. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!