Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak egyféle nagyságú műszempi...

Csak egyféle nagyságú műszempillák vannak?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendszeresen hordani műszempillákat, de amiket a boltokban lehet kapni annyira feltünőek, sűrűek, hosszúak, hogy én még buliba is túlzásnak tartom, nemhogy hétköznapra. Nincsenek szolidabb műszempillák?
2009. máj. 16. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
de én is tervezem most "megcsináltatni", de sztem menj el kozmetikushoz, és ott tincseset kérj az sokkal természetesebb
2009. máj. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és az meddig marad fennt és mennyibe kerül?
2009. máj. 16. 18:18
 3/10 anonim ***** válasza:
hát általában 4-6 hét és tincsenként 100Ft-tól kezdődik, de sokkal szebb a tincses és olyat fogok csináltatni, mert a soros az nagyon mű
2009. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ok köszi utánajárok én is! :)
2009. máj. 16. 19:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Sorosból is vfan olyan ami rövid és nem is tűnik fel, hogy mű.

Persze szerintem M.on. örüljünk, ha egyáltalán műszempillát lehet kapni...


Menj el kozmetikushoz és csináltass tincseset szerintem is.

Több hétig is fenn marad ha jól teszik fel jó ragasztóval.

És ha le is esik 1-2 nem katasztrófa, mégse olyan mint amikor a soros félig kezd leválni, de még mégse jön le :)))


Esetleg próbálkozhatsz tartós szempillafestéssel is, az is kiemeli a szempilláidat és nem is kell mű.

2009. máj. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fodrász kellékesben vannak jó műszempillák!(kicsi,közepes,nagy,extra nagy is)!Van soros és tincses is!
2009. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha profi pillákat akarsz elérhető olcsó áron, akkor egyértelműen Ardell vagy Red Cherry. A Make Up Plázában lehet őket megvenni. Ezek már professzionális termékek, de hihetetlen olcsón (meglepően olcsón!) és ők már feltüntetik, hogy van XS, S, M, L-es méretek. Nagyon sok hasznos infót találsz a Makeupláza Katalógus menüpontjában is a műszempillákról. Itt beszél arról, hogy mi a különbség a tincses, a soros és a rövid a hosszú és a kusza (előtte nem is hallottam erről amúgy) pillák között. Érdemes elolvasni és kipróbálni, nagyon minőségi 100% natural pillák.
2012. jún. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Red Cherry-t már próbáltam, valami fantasztikus! Én a "sminkkel webshop"-ból rendeltem.
2012. jún. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is a Make Up Plázából rendelem (mivel az előttem szóló sminkel webshopban marhára nincs olyan választék és még drága is!) és szuper jók a Red Cherry műszempillák! Csak ajánlani tudom ezt a márkát mert van több fazon és ki tudod választani a legmegfelelőbbet. A Make Up Plaza weboldalán van a katalógus menüpont és pont a műszempillák nagyságáról van egy jó cikk, érdemes elolvasni. Nagyon szuper és profi áruház a MUP, nagyon megbízhatóak.
2012. jún. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ismerem az oldalt. Amikor én rendeltem, akkor ott még semmi sem volt, ami pedig mégis az ugyanannyiba került mindkét helyen.

Egyébként pedig mindegy melyik a jobb, én attól még onnan rendeltem.

2012. jún. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!