Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most ismerkedem a vízálló...

Most ismerkedem a vízálló sminkcuccokkal. Melyik márkának van például szemceruzája vagy festéke?

Figyelt kérdés
köszönöm, vennék párat magamnak
2011. nov. 29. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért szeretnél vízállót?

Tudtommal a krémes állagú szemhéjfestékek nem kenődnek el, ha víz éri őket. De én azt javaslom, hogy ne hordj gyakran vízálló termékeket, mert szárítanak.

2011. nov. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem hordok gyakran, mivel még egy sincs, ezért kérdeztem, hogy melyik márkának van ilyen terméke. :)

hogy nekem miért kell, az az én ügyem, ne haragudj rám :)

2011. nov. 29. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ami nagyon bevált az a Maybelline colossal waterproof szempillaspirál.

Egész pontosan ez: [link]


Ami még nagyon jó az Manhattan szemhéjtus:

[link]


Nekem ezek nagyon beváltak, és tényleg vízállóak, és tartósak! Szemceruzát nem használok, abból nem találtam nem kenődős fajtát:)


Arra figyel,hogy ha ilyen termékeket használsz, speciális vízálló lemosót igényelnek. Nekem ami nagyon bevált, és megfizethető az a Balea kétfázisú szemhéjfesték lemosó.

2011. dec. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket!
2011. dec. 1. 11:51

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!