Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet ilyet venni? (kép)

Hol lehet ilyet venni? (kép)

Figyelt kérdés

Az a kérdésem, hogy Pesten vagy Vácon melyik üzletben lehet ilyen zsebtükröt venni?

[link]

[link]

És mennyiért?

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. nov. 27. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
DM,Rossmann
2011. nov. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ott már néztem, de csak olyan van, amin van valami felirat, vagy ilyesmi :) Olyan kéne, ami vagy kövekkel van kirakva, vagy sima, feliratmentes :) Azért köszönöm! :)
2011. nov. 27. 12:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Apacsban lehet ilyesmiket. Vagy Westendben van egy ilyen nem is tudom, keleties bolt talán, csomó ilyen szőtt tarisznya, meg kendők meg nemtudom mik vannak.. Na az iylenekben is lehet.
2011. nov. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kínaiban is nézd meg.
2011. nov. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szia:)


hihetetlenül hangzik én a tesco-ban láttam a ruhás résznél ahol a nyakláncok, fülbevalók, esernyők vannak :DDD

2011. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
úristen utolsó, köszönöm szépen :)
2011. dec. 14. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!