Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A patkó pc (ajakban) tényleg...

A patkó pc (ajakban) tényleg rontsolja a fogakat?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a patkó pc is rontsolja a fogakat ez igaz? És, ha igen akkor mennyire??

2011. nov. 24. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire, de én azt vettem észre, hogy semennyire, mert nekem nincs ilyen bajom, pedig már 2éve van labret piercingem.
2011. nov. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, remélem, hogy a patkó pc se rontsolja nagyon.
2011. nov. 24. 16:26
 3/8 anonim ***** válasza:
De igen, roncsolja! Persze ez függ az ékszer elhelyezkedésétől és a méretétől. Én például 2 napnál tovább nem bírom, mert csikorgatja és koptatja a fogaimat mikor nevetek.
2011. nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Hozzáér a fogadhoz mindig, hogyne roncsolná? Kilazulnak a fogaid, mozgósodhatnak, leveri róla a zománcot, érzékeny lesz mindenre. Meg sok esetben hallottam már hogy beütötte az illető valahogy vagy éjjel rosszul fordult és letört egy darab a fogából mert nekiütődött a piercing...onnantól meg ugye törik tovább. Barátnőm fogorvos, tőle sok ilyet hallok. Volt nekem is ajakpiercingem, azóta félreáll elől két fogam, az egyikről le is jött az íny. Elég kellemetlen. Ha tudtam volna ezeket akkor sose tetetek oda piercinget, inkább mindenhova máshova egyet:D
2011. nov. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
rontsolja.. jééézusom ember!!
2011. nov. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

23:32

na ne nevettess már! piercing nem szabályozza át a fogakat... xD

2011. nov. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

'rontsolja' xD

ki is töri!!

2011. dec. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

09:46

Nem? Hát próbáld ki. Miután letolta a fogaidról az ínyt azok mozogni kezdenek... elfordulhat, kidőlhet, bármi ilyen.

2011. dec. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!