Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol találok olyan nyakláncot...

Hol találok olyan nyakláncot venni amire rá van írva a nevem? A barátomnak szeretnék venni!

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 07:02
 1/5 anonim ***** válasza:
veszel egy nyakláncot és rá graviroztatod a neved.
2011. nov. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy ez jó ajándék egy fiúnak?
2011. nov. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is a gravíroztatást ajánlom. Egy lánc, rajta medál (ne szív, mert az rohadt lányos), és a hátuljában a neved. Ez így király. De egy olyan lánc, amin konkrétan csak a neved van és látszik, fura....mármint egy pasi a nyakában egy "Juli" felirattal, enyhén meglepő (és mulatságos). De természetesen a te ötleted, szóval a te döntésed, én csak tanácsoltam.
2011. nov. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Juli... xD Hát besírtam. :D

Neves nyakláncot tényleg ne adj fiúnak, azt lányok szokták hordani, saját nevükkel. :D

Fiúnak inkább dögcédulát, abba meg azt gravíroztatsz, amit csak szeretnél, de azért ne valami halál nyálas szöveget, mert a haverok úgyis meglesik előbb-utóbb. :D

Ilyesmit pedig akármelyik ékszerésznél csináltathatsz szerintem, meg ahol gravírozni szoktak is csinálnak, max a láncot kell külön venned, bár szerintem ehhez egy bőrszalag is passzol és az nem is búzás.

Neves láncot meg olyan ékszerésznél keress, aki ékszereket is készít (szóval ötvös), szerintem ilyesmit nem szoktak betárazni, inkább egyénileg csinálják.

Hát illetve ha a Pisa-ban jársz, a kirakodóknál szoktak hajlítgatni mindenfélét drótból a turistáknak. :D De biztos az itteni kirakodóvásárokban is találni ilyesmit már.

2011. nov. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! igazatok van de ma találtam egy nagyon jó nyakláncot !
2011. nov. 22. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!