Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi idő alatt "forr" be a...

Mennyi idő alatt "forr" be a nyelvpiercing helye?

Figyelt kérdés
Május 6-án szúrattam a nyelv piercingemet, viszont pénteken műtöttek, és muszáj volt kivennem. Most az a probléma, hogy sem felülről, sem alulról nem tudom átdugni. Egy kicsit megy bele, felülről és alulról is ugyan annyira. Beforrt szerintetek 1-2 nap alatt a 7 hónapos piercing?
2011. nov. 20. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Be. A nyelvpiercing akár órák alatt is benőhet.
2011. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Állítólag 15 óra elteltével beforrhat.Én személy szerint egyszer kivettem durván 3 napra,és nem forrt be.

Az orrpiercingem mikor kiesett,azonnal beforrt.Már aznap este nem tudtam visszatenni.

Ha újraszeretnéd szúratni,menj el a piercerhez.Nekem anno azt mondta akkor viszont meg kell várni h teljesen beforrjon.

2011. nov. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szerintem nagy a valószínűsége, hogy beforrt, de nem várok tovább vele, ma megyek is piercerhez és majd ő próbál vele kezdeni valamit, mert nem akarok nyelvpiercing nélkül maradni :D
2011. nov. 21. 15:33
 4/5 A kérdező kommentje:
Na kész. Azt mondta, hogy elkezdett hártyásodni már alul, azért nem ment át, de megcsinálta. Kicsit megdagadt a nyelvem, de egyáltalán nem vészes.
2011. nov. 21. 18:21
 5/5 Cintike20 válasza:
Nekem volt egy nyelvp-m amit kivettem, mert meguntam:D ez volt 8 hónapja, ma beraktam és semmi erőlködés nem volt, nem kellett újtaszurni, simán visszament. Ugyhogy sztem ez kétséges h mikor forr be sztem attól is függ hogy mikor csináltattad. Én 4 éve.
2011. nov. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!