Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Smink alá muszáj alapozót...

Smink alá muszáj alapozót használni?

Figyelt kérdés

Mármint egy kis pirosító, egy kis szemsmink meg egy kis natúr pasztell rúzs mellé muszáj nyakig-fülig alapozni?

Vagy mondjuk egy kompakt púderrel felcserélhető az alapozó?


2011. nov. 19. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az alapozóval teszed egyenletessé a bőrödet, és a pirosító, és a szemfestékek azon tapadnak meg. De ha csak pl. szempilla spirált, esetleg szemceruzát és rúzst szeretnél, ahhoz nem kell alapozó.
2011. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Zsíros a bőröm, és már próbáltam néhány féle alapozót, és se nem tett jót a bőrömnek, se nem tudom egy idő után elviselni őket az arcomon, meg a ruháimon se:), meg... szóval úgy ahogy van kényelmetlennek érzem.

Most egy ideje, csak minimális sminket használok(amit írtam), persze több színben, meg a technikákat is szeretem váltogatni, de egyáltalán nem használok semmi alapozót hanem csak így viszem fel(csak Pure A-ra), és eddig a bőröm ezt támogatta leginkább, de lehet, hogy azért valami púder vagy valami csak kéne rá... vagy az nem baj, ha nincs?

2011. nov. 19. 19:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem problemas borom van, pattanasok, hamar zsirosodo... Alapozo helyett sztem vegyel egy jofajta kopudert es azt hasznald ;) nekem bevalt
2011. nov. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Te mit használsz?
2011. nov. 19. 19:41
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak mert annyi fajta van...

Manhattantől is hallottam, hogy jók, vagyis a Soft Kompakt púder, vagy esetleg az Essence-nek van egy ilyen Fix&Matte áttetsző púder kész sminkre.. valami ilyesmivel szimpatizálok(áttetsző és fixáló ..)

Ha van ötlet, tanács szíven fogadom...

2011. nov. 19. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!