Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményed erről az...

Mi a véleményed erről az eBay-es sminkecset készletről?

Figyelt kérdés

Ebay sminkecset készlet

[link]


2011. nov. 13. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem kicsit drága ennél olcsóbbat jóval is lehet találni Ebay-en

talán Magyarországon is betudod szerezni olcsóbban

2011. nov. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jóval olcsóbbat*
2011. nov. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ugyan ez olcsóbban ingyenes szálitással :)

[link]

2011. nov. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Makeup Plázában egyesével be tudod őket szerezni sokkal jobb áron és ott azért a minőség nem elhanyagolható! Én már rendeltem a MUP-tól ecseteket, kitűnő első osztályú volt mind. Ráadásul azt sokan elfelejtik, hogy amíg Magyarországon létezik garancia, addig az ebay-on ilyen nincs. Szóval lehet kifizetsz egy rakás pénzt + szállítás + vám (erről sokan elfeledkeznek, meg az árfolyamról is) és utána kiderül, hogy nem is olyan, vagy nem is azt kapod olyan minőségben. Szóval kidobtál egy csomó pénzt és ha itthon megvetted volna, akkor jobban jártál volna és olcsóbb is lett volna.
2011. dec. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gagyik. Ez egy átverés! Jóval olcsóbban tudsz jobbakat venni, pl. Sigma, Coastal Scents, Bősz stb. Ráadásul itthon és még szállítással együtt is olcsóbbak.
2012. szept. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt egy korrekt magyar webshop, függetlenül attól, hogy külföldről küldik az árut garanciát vállalnak rá, ami azért valljuk be nagy szó!


[link]


Nekem is ez a készlet van meg, csak fekete színben, és nagyon szeretem.

2013. nov. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!