Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit lehet csinálni vele?...

Mit lehet csinálni vele? Beszámítják, ha nem lehet megcsinálni?

Figyelt kérdés
Suli után itthon észrevettem, hogy a ezüst gyűrűm eltörött. Ma azt mondták a többiek, hogy meg kell csak forrasztani, de a forrasztással megolvad, ah jól tudom.. Imádtam ezt a gyűrűm! Még aputól kaptam, nincs fél éve!! Ha nem lehet megjavítani, akkor venni szeretnék újat, mert nagyon furcsa, hogy most csak bal kezemen van és nagyon nem tetszik. Szóval ha venni szeretnék, akkor beszámolhatják?? Apunak most az aranylánca ment teljesen tönkre, nagyon elkopott, és csináltatott egy ezüst láncot, karkötővel, és neki beszámolják az arany láncát. Nekem is beszámolhatják, ha újat szeretnék?? Kérlek fontos lenne!!
2011. nov. 11. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Forrasztásnál megolvad, pont ez a lényege. Azon a kis szakaszon megolvad, így újra egybe lehet tenni. Ha nem épp olyan bonyolult mintában van a törés, megcsinálják, de egy ügyes ötvös szerintem megoldja.

Beszámítani beszámítják, ha olyan helyre mész, de az ezüst nem sokat ér, tehát még így is ráfizetsz lehet. Bár egy ezüst gyűrű annyira nem drága általában, olcsón is lehet nagyon szépeket találni. ^^

Azért először próbáld ezt megcsináltatni, hátha sikerül.

2011. nov. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd meg apudat, lehet meg tudja csinálni, csak egy forrasztópáka kell hozzá (na jó, nem csak:) )
2011. nov. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már beadtam egy ékszerboltba. 1030 forint lesz a forrasztás. nem túl sok ez egy kicsit?? 1000-ért vettük a gyűrűt... és nem is az h én adtam be hanem bementem megkérdezni megnézték és már ki is töltötték a papírt és eltették és mondták h másodikán jöhetek érte... de nem sok egy kicsit ez az 1030 forint?? ezért kapnék újat is.:SS
2011. nov. 17. 18:35
 4/5 anonim ***** válasza:

de sok. de ha az eszmei értéke neked fontos, akkor megér ennyit. amúgy meg simán mondhattad volna, hogy te csak érdeklődtél, és ennyi pénzért eszed ágában sincs itt hagyni.


amúgy megkérdezted egyáltalán, hogy meg tudná-e apud/szomszédbácsi/akárki csinálni??


előző válaszoló...

2011. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
meg, de semmi visszajelzés..szomszédom ilyen nyaraló pesti emberek, nagyon rendesek, de télen már október végétől nem jönnek le és így nem tudta megcsinálni... de köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 17. 20:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!