Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bőrkivágás ajak piercig miatt?

Bőrkivágás ajak piercig miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Több embertől hallottam, hogy ajakpiercing miatt kivághatnak a számból egy darabot. Valaki aztmondta, hogy csak akkor következik be, ha szúráskor rossz eret találnak el ami rothadást okoz, valaki pedig aztmondta, hogy akkor, ha a bőr ránő a pc-re és nemtudja az illető már kiszedni.. Elvileg az az ér ami rothadást okoz ha eltalálják, nagyon ritka, de ha eltalálják kivágnak a szádból egy darabot és ott marad egy nagy lyuk és kilátszanak a fogaid.... Ezeknek mennyi a valóság alapjuk? Hozzá értő emberek válaszát várom...:/
2011. okt. 23. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én ilyenről nem hallottam, de a piercing-, és tetoválás-ellenesek nagyon sok mindent ki tudnak találni.

Ez, amit leírtál, gondolom, olyasmi lehet, mikor engem azzal riogattak, hogy nyelvpiercing-szúrásnál eltalálhatnak olyan eret, hogy soha többé nem érzi az ember az ízeket, érzéketlenné válik a nyelv minden iránt...

2x szúrattam, mert ki kellett vennem (bonyolult, hogy miért...), de ilyet még véletlenül sem tapasztaltam:-D

2011. okt. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ezeknél amiket leírtál nagyobb hülyeséget még nem is hallottam a piercingeket illetően. Csupán arra játszanak, hogy elriogassanak még a gondolatától is. Egyébként a piercer egy külön szakma!
2011. okt. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!