Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Randin iskolatáska?! :S

Randin iskolatáska?! :S

Figyelt kérdés
Randim lesz, de nem tudom megoldani, hogy ne vigyem magammal a táskámat. Klasszikus hátizsák. Mégis mit kezdjek vele? :(
2011. okt. 17. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vigyed . Mondd el.Megerti.
2011. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj, ettől nem lesz rossz egy randi. legalább rögtön lesz miről beszélned, hiszen az sokszor gondot okoz :DD
2011. okt. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 csokissüti002976 ***** válasza:
Ha ezért nem fog(tok) összejönni, akkor hadd menjen. :D
2011. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem lesz belőle semmi baj ha viszed.én is vittem amikor először randiztam a barátommal mert nem tudtam megoldani hogy ne legyen nálam.
2011. okt. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sok könyvet kell magaddal vinned?Van nagyobb válltáskád?Akkor ezen az egy napon azt vidd magaddal.

De ha nm megoldható az se gáz,ez miatt nem fog lenézni.Bár tudom h ilyenkor mindenki a maximumot akarja magából kihozni.


18/L

2011. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugtatást mindenkinek :) sajnos nincs nagyobb méretű válltáskám. majd túlélem valahogy :D
2011. okt. 18. 16:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ha parkbansétálást terveztek és dög sok cuccod van, az nem az igazi, mert cipelni kell, még ha udvariasságból a pasi viszi is (már ha te vagy a csaj :D), akkor se igazán optimális. Beülni valahova meg tökmindegy, hacsak nem valami puccos étteremben van a randi (amit nem hiszek :D)

Sztem semmi ciki nincs a dologban. :D

2011. okt. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A barátnőmél is állandóan ott az iskolatáska,ha suliból jött,ha nem,ez nála megszokott,vigyed csak :)
2011. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!