Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Catrice rúzsok csak nekem...

A Catrice rúzsok csak nekem szárítják a számat?

Figyelt kérdés
Vettem kettő rúzst ettől a márkától még régebben, de nem merem sose használni, mert annyira kiszárítja...ma valahogy még is csak ezt akartam használni, de mire beértem suliba tök csúnya kiszáradt, majdnem hogy cserepes szám lett tőle..
2011. szept. 26. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy borzalmasan szar cucc, nekem szemspirálom van, alig várom, hogy kifogyjon végre... nem mindig az a jobb, ami olcsóbb.
2011. szept. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem csak 2 rúzsom meg egy szájfényem van tőlük. az merész kijelentés lenne tőlem, hogy borzalmas, mert nem feltétlen...csak hát na..
2011. szept. 27. 11:17
 3/3 anonim ***** válasza:
a szempillaspriál tényleg nem jó, de a rúzsok nekem nagyon bejöttek! nem szárítanak egyáltalán...
2012. aug. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!