Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki szeretném tágítani a...

Ki szeretném tágítani a fülemet házilag, csak nem tudom, hogy mivel fertőtlenítsem a dolgokat (fogpiszkáló, tollbetét stb. )?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mosd meg alaposan fertőtlenítő szappannal,én is úgy csináltam, és most is teljesen egészséges a fülem.
2009. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tade ***** válasza:
82%
En a helyedben tiszta alkoholt hasznalnek. Azt szoktam hasznalni en is mielott injekciot adok a paromnak.
2009. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jajj!fogpiszkálót, és fát nehogy belerakj!

Nagyon begyullad a füled tőle.... tapasztalat!inkább fülpiszkálót rakj bele az a lényeg h ne fát! És arcszesszel is fertőtlenítheted, de a legjobb a tiszta alkohol.

2009. ápr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A fontos, hogy az ismert fültisztító pálcika csak a fülcimpa tisztítására készült és nem a fül belsejének tisztítására. Vele, csak kárt lehet tenni, vagyis az esetleges eltávolítandó anyag a fül belső járataiba kerül, ahonnan már csak orvosi vizsgálatkor lehet eltávolítani.

Van akinek hajlamos a füle a zsírképződésre és nem tudja a helyes tisztítást, az jobb, ha kér a fül-orr-gégén egy szakszerű mosást. Ez nem szégyen!!

2009. júl. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a fülmosást ajánlom mindenkinek!

egyrészt nagyon hasznos, másrészt nem ciki, harmadrészt nagyonnagyon jó érzés;)

2009. aug. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!