Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ilyen karkötők (kiegészítőt)...

Dávidmester13 kérdése:

Ilyen karkötők (kiegészítőt) fiúk is hordhatnak?

Figyelt kérdés

ilyen karkötőt csajok is szoktak hordani de láttam már pasikon is ilyet, ti mit gondoltok akkor szerintetek hordhatnám anélkül hogy homokosnak nézzenek????

Erről beszélek:

[link]


2011. szept. 24. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
nem homokosnak néznének hanem páwának :) annyira szánalmas h mindenki ilyen tucat cuccokat hord -.-
2011. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyik o.társam is hordja... majdnem a képébe röhögtem xD
2011. szept. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem majoros dávid vagy véletlenül? xD
2011. szept. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
normális válaszokat is légyszíves csak arra vagyok kíváncsi hogy csajok és a pasik meglátják hogy egy másik pasin is ilyen karkötő van ...
2011. szept. 26. 16:21
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor azt fogják gondolni igen,hogy B*ZI vagy. én is ezt gondolom az osztálytársamról.bár ő még rózsasízn KONZERVT is hord fiú létére...
2011. szept. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne hord...
2011. szept. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!