Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Swarovski gömb fülbevaló...

Swarovski gömb fülbevaló mennyibe kerül kb? KÉP

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 22. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én tök ugyanilyet vettem Pécsen Árkádban az Apacs ezüstben egy ezresért mikor a nyáron féláras akció volt. Mindenki swarovski-nak nézi. Nekem van egy eredeti swaris fülbevaló, egy foglalatban egy kis kő, 2 párat adtak egy csomagban egy fehéret és egy feketét vagy rózsaszínt. 2 éve volt az 17 000 Ft. Szóval ha ez eredeti tanúsítványos swarovskit veszed szerintem 15 000 alatt nem úszod meg.
2011. szept. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15-20 alatt nem úszol meg igazi Sw. ékszert, nekem nyaklánc-fülbevaló szettem van, annyit ki tudtam nyomozni, hogy a nyaklánc volt 25 ezer ft... a fülbevaló ilyen alapon lehet 15-20. Csak azok a Sw. ékszerek, amiket márkaboltban veszel meg és rajta van a hattyúminta, a többi vagy kamu vagy csak Sw. elemmel készült, de az nem igazi.
2011. szept. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jah és az eredeti swarovskit kék dobozban adják, rajta hattyú és felirat, az ékszer foglalatán ott a hattyú, a dobozban a párna alatt van egy garancia jegy, amibe a jótállás kerül. Másolatot bármelyik ékszerboltban lehet kapni 3-4 ezerért, de van ahol sokkal olcsóbb.
2011. szept. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első hozzászóló vagyok: [link]


Ez a weboldalukról van, ezek szerint 21 ezer Ft.

2011. szept. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok: onnan lehet még tudni, hogy eredeti Sw-val dolgod, hogy 2 évig tartó garanciát adnak rá, ha pl. kiesik belőle egy kő, ezt a VILÁG bármelyik Sw. üzletében kicserélik neked szó nélkül, ha megvan a jótállás lepecsételve. Én is cseréltem ár ki így ilyen ékszert.
2011. szept. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nekem is kicseréltek, de más színű, és méretű kővel pótolták, úgyh a több 10.000ft-os gyűrűnek annyi...

azóta én olcsót veszek, és inkább többet :D


Pl.:

[link]

[link]

[link]

2011. nov. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!