Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Legjobb szempillaspirál?...

Legjobb szempillaspirál? Légyszi tippeket :D

Figyelt kérdés
Szeretnék egy új szempillaspirált, mert a jelenlegi kifogyott. Ilyet semmi képen nem vennék megint, mert elég rossz, ráadásul itt, Debrecenben nem lehet kapni. Tudnátok nekem olyan spirált ajánlani ami annyira nem drága, de jó és DM-ben,Rossmanban esetleg Douglasban kapható? Linkelhettek képeket is, meg árakat is szívesen várok :D Előre is köszönöm ^^
2011. szept. 10. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Essence - Multi Action. :D

Az árához képest nagyon jó. :D Kb 700-800 Ft.

2011. szept. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 LuckyestLooser ***** válasza:
35%
9 évig hordtam szemüveget olyan hosszú a szempillám h hozzáért a lencséhez ...minden lány irigykedik rám :D 17/f
2011. szept. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sok mindent kipróbáltam,de nekem is az Essence multi action vált be a legjobban.Olcsó és tényleg jó szerintem.


21/L

2011. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Art Deco - 4000

Colosseum - 3000

Dior Black Out - 9000

2011. szept. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem is bevált az essence multi action. :)
2011. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rimmel Volume Flash X10 nekem nagyon bevállt már kb 3 éve csak ezt használom...
2011. szept. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem volt Essence multi action false lash effect spirálom. először szerettem, aztán nem sok idő után megutáltam, ugyanis nem választotta szét a pilláimat, nem dúsított eléggé, lehúzta a pilláimat ráadásul annyira morzsolódott, h felkenés után 1-2 órával a szemem alatt minden csupa fekete morzsa volt. most éppen Maybelinne colossal volum express vízálló spirálom van, ezt eléggé szeretem, de érzem, h kezd fogyogatni. ez olyan 2 és 3 ezer között mozog. következőleg, ha tehetem szeretném kipróbálni a max factor false lash effectet, vagy ennek a fusion változatát. ez az üzletekben 4000 fölött van.
2011. szept. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem essence maximum definition (narancssárga fekete mintával), nagyon szeretem, mert fésűs a keféje, és szépen szétválasztja a pillákat.

[link]

(nekem sokkal látványosabb lesz, mint a képen, 2-3x át szoktam kenni a pilláimat)

2011. szept. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Avon Superschock MAX, ez az új spirál. Tökéletes, tartós, extrahosszú szempillák, nem csomósodik. Most jelent meg, ez az 1.katalógus, amiben benne van. Én bemutató ajánlatban rendeltem, több mint tökéletes!

Most az AVON katalógusban csak 1.099 Ft!!!! ( amúgy alapára 2300 )

2011. szept. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet nem a legolcsóbb (4900 Ft), de a Clinique - High Impact Mascarának szerintem nincs párja.
2011. szept. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!