Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek az Essence-A...

Mi a véleményetek az Essence-All about cupcake árnyalatú rúzsról?

Figyelt kérdés
Az essence oldalán láttam az árnyalatot és nagyon megtetszett.Szeretnék venni egyet de csak akkor ha tényleg azt a színt kapom vissza a számon mint ami kívülről látszik.Aki ilyet használ annak bevált?Szép a színe?
2011. szept. 9. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:

nem próbáltam de ezen a két oldalon vannak fent képek :)

[link]


[link] (ezen annyira nem látszik)


[link]

2011. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
úgy értem 3 oldalon :D
2011. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:DD köszi :)
2011. szept. 9. 16:27
 4/8 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem, szép a színe és nagyon fincsi illata van.bár nem a legtartósabb..de egy 600forintos rúzstól nem is kell egész napos tartást várni
2011. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az nem baj hogy nem tartós :D mániám hogy naponta többször újrakenem :DD viszont ezekszerint megéri megvenni.:)
2011. szept. 9. 16:42
 6/8 anonim ***** válasza:
öcsém, nekem hónapok óta ilyen van, és a kérdésben talált linkeken tök ismerős rúzs volt. megnétem az alját és ezaz :D haha, jó tudni így három hónap után :D amúgy imádom, gyönyörű!
2011. szept. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor ha tényleg szép lehet veszek egyet.ma vettem egy in the nude árnyalatot.ISZONYAT JÓ! ebből biztos veszek még egyet :D
2011. szept. 10. 17:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Huuuhh...ez ennyire szep???:O

lehet meg kapni????

2012. máj. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!