Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ez hamisítvány?...

Szerintetek ez hamisítvány? (Louis Vuitton)

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 6. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
vateravuitton:D
2011. szept. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egy kép alapján elég nehéz eldönteni, de ha megtapintanád, közelebbről néznéd, szerintem feltűnne. Pölö varrás el van-e rendesen dolgozva, a festék rajta és a minták milyen minőségűek stb.
2011. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ez az :/ ne vedd meg ha eredetit akarsz
2011. szept. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
HAMIS - én sem értek hozzá annyira, hogy csak így ránézésből megmondjam, de a legegyszerűbb ha megnézed az LV jeleket. Az eredetin soha nincs olyan aminek csak a fele látszik (nézd a táska széleit) Na ilyen eredetin nincs, azokon úgy helyezik el a jeleket, hogy egészben legyenek.
2011. szept. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én éppen egy L.V mellet lakom (nem Magyarországon) most ez a táska nagyon divatos volt egész nyáron. Így ránézésre nem tudom megmondani,, nem is lehetséges, de ha olcsóbban árulják, mint 200ezer, akkor tuti hamisítvány.
2011. szept. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem is gyanús volt. Inkább felmegyek majd Pestre LV boltba és ott veszem meg.
2011. szept. 6. 17:51
 7/7 anonim ***** válasza:
ez a fajta nem is létezik eredetiben :) régen lv mániás voltam,de már mindenkinek van szinte olyan mint a fila táska
2011. szept. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!