Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak egy bizsu...

Mit csináljak egy bizsu medállal hogy ne rozsdásodjon be? (Lent)

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy lekenem átlátszó körömlakkal hogy ne hogy berozsdásodjon,szerintetek jó ötlet?Vagy mit csináljak vele?Bármi ötlet érdekelne.
2011. szept. 5. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is átlátszó körömlakkal szoktam bekenni a bizsukat, így az védi a bizsut és abból a szempontból is jó, hogy így nem okoz az ékszer allergiát.Időnként újra át kell kenni.
2011. szept. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akkor sztem megcsinálom mert vettem egy bizsu medált amit köldök piercingre szeretném rárakni és nem akarom minden nap kivenni és ezért gondoltam hogy bekenem átlátszó körömlakkal ami védi kicsit a víztől hogy ne rozsdásodjon meg ne is kopjon...:)
2011. szept. 5. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!