Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyiért lukasztanak ki egy...

Mennyiért lukasztanak ki egy fület? Mármint van rajta már egy luk a fülbevalónak, de fölé is szeretnék egyet. És hova kell mennem?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:

én a Corvin áruházban lövettem 3at, aranyos volt a néni, reklámozom, nem fájt, megkért, megteszem:D

1500 két lyuk, ha jól emlékszem. szóval egy a fele.

2009. ápr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez az a Corvin a Blahánál?
2009. ápr. 19. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Én magamnak szúrtam 10 lyukat..nagyon egyszerű...fogsz egy jégakkut, odanyomod a füledhez..szépen lassan lehűl...aztán nemérzed már annyira...fogsz egy tűt(amit elötte felmelegítesz vagy be Betadinozod...és átszúrod...kicsit fáj,de magadnak sokkal jobb érzés,mintha más szúrja..sztem:D
2009. ápr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én inkább szakembert ajánlok, bár a barátnőm is magának szúrja.(rocker, van vagy 10 fülbevalója)

Ahol csinálnak tetoválást, vagy ahol van ilyen szalon, ott általában fület is lukasztanak.

De szerintem ha egy ékszerest megkérdezel ez is tud ajánlani embert.

2009. ápr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én kb egy éve a Westendben lövettem ki a fülem, 2 lyuk 2000 forint volt orvosi fém fülbevalóval együtt és nem fájt, nem gyulladt be
2009. ápr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!