Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Próbáltátok már az Essence...

Próbáltátok már az Essence Gel Look fedőlakkját? Ami ilyen gél hatású. Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 14:50
 1/6 A kérdező kommentje:
és hogy kell ezt leszedni és hol találom, Rossmannban v DM-ben?
2011. szept. 1. 15:48
 2/6 anonim ***** válasza:

A better than gel nails-re gondolsz?

Próbáltam, hát végülis bírja, de ha egyszer lepattan a széle, onnantól annyi neki, nálam legalábbis kb. egyben jött le utána. :D

Alaplakkal együtt elvileg jobb, azt mág nem próbáltam, mert csóróság van, és amúgy se szeretem 8 rétegben lakkozni a körmeim.

De fedőlakknak elég jó ennyiért, ez tény.

2011. szept. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

jah, leszedni... sima lemosóval is le kéne jönnie, én acetonossal próbáltam, mert szvsz az összes többi csak maszatolásra jó. :D

DM-ben nem hiszem, nagyobb rossmannokban és az összes müllerben van elvileg, ahol két állvány van.

2011. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

én erről beszéltem:


[link]


néztem azt is amit ti mondtok de azt nem mertem megvenni

2011. szept. 5. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Ohh, ezzel még nem találkoztam! Bocsi. :S Egyáltalán lehet kapni nálunk...? :D

De btgn-t megveheted, tök jó szerintem.

2011. szept. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nem igen dicsérik ezt a fajtát, amit te mutattál. Baromi sokan írják, hogy nagyon lassan szárad...:/

Viszont a BTGN az nagyon jó..én csak fedőlakkot vettem, mert alapom van másik Essences (fehér üveges). Sima körömlakklemosóval lejön szerintem..vagyis gondolom én.:D Még nem próbáltam lemosni, amióta megvan...de ha meg is szenvedek vele megéri, mert 6. napja van fent a lakkom kopás nélkül.:D

2012. jún. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!