Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Beképzelt vagyok? Szerintetek?

Beképzelt vagyok? Szerintetek?

Figyelt kérdés

sziasztok.

mostanában sokszor megfordult a fejemben,hogy valyon beképzelt vagyok-e..

mindigis rengeteg önbizalmam volt,mint ahogy ez a családba szinte jellemző.:D én szépnek tartom magamat. az arcomat,és a hajamat. mások is ezt mondják.. baj hogy tudom magamról,hogy szépvagyok?

mert midnenhol csak azt látom,hogy lányok feltöltenek magukról képeket közösségi oldalakra.. és alá irják hogy szar,meg rossz,meg undoritó stb.. akkor miért rakják fel?!

énis csak (szerintem) jóképet rakok fel magamról.

amit kiteszek facebook-ra,arrol tudom,hogy jó kép!!

és hogy szép vagyok rajta. nem véletlenül teszem ki azokat,és nem a csunyákat :D

évfolyamtársaim mindig mondogatják magukra hogy milyen csunyák..meg sajnáltatják magukat. én nem hiszem el hogy komolyan igy gondolják!!! csak azt akarják hogy dicsérjék őket.. és igazából olyan szinten elvannak telve maguktól hogycsak na!

én viszont nem vágyom mások dicsérgetésére,nem sajnáltatom magam. mert TUDOM hogy szépvagyok! persze nem tetszhetek mindenkinek,de azt biztosra tudom hogy szépvagyok.

ezt nemszoktam a csunyácskábbak arcuk alá dörgölni,csak ide irom le,hogy feltudjátok mérni a terepet:D

meg mikor suliba belenézek a tükörbe,és tetszem magamnak,szoktam mondani hogy jaj de szép vagyok ma!:D

ilyenkor a barátnőim csunyán néznek rám,és aztmondják beképzelt vagyok!! ők meg belenéznek a tükörbe,és látom rajtuk hogy tetszik nekik amit látnak,mégis aztmondják hogy milyen csunyák.

NEMÉRTEM!!! miért nem lehet kimondani,ha télleg szépnek érzi magát az ember?! miért kell ez a sablonos kamuszöveg?! és ha én elmondom magamrol hogy szép vagyok miért kell beképzeltnek hivni?

lehet hogy télleg az vagyoK?:D

14/L


2011. aug. 23. 18:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
KÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉPET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. aug. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
de, pedig az vagy! :) majd idővel rájössz te is..(vagy nem xD)csak olvass vissza a regényedbe hogy hányszor írtad azt hogy: én, nekem, én,én, bezzeg én, én én én és én :D
2011. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

inkább lennék olyan,mint te..tisztában vagyok vele,hogy nem vagyok csúnya,de nem tudom elfogadni magam, ezért nem lehet valami jó a kisugárzásom :)) szóval szerintem nem gond


18/L

2011. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
az egészséges önbizalommal nincs gond, mert a kisugárzásod jobb lesz tőle:) csak ne nézz le másokat és ne hangoztasd hogy mennyire imádod magad:)
2011. aug. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

hát ha magamról irok,kénytelen vagyok leirni azt hogy "én".


nem nézek le senkit sem. pláne nem a külsőségek miatt!

mert senki sem tehet arról,milyennek születik,mint ahogy arrol sem,hogy milyen nemzetiségünek.

mikor az osztálytársaim valakit a kinézete miatt cikiznek,mindig énszoktam felvilágositani őket,hogy mekkora bunkók:D


köszönöm a válaszokat!

2011. aug. 24. 00:11
 16/16 anonim ***** válasza:

én is 14/l vok,sajnos én TÉNYLEG nem tartom magam szépnek,de nem is hangoztatom minden nap h "jajjjjjjj olyan csúúnya vagyook..." mert akkor mindenki azt hinné hogy csak azért mondom h mondják h nem,dehogyis!,amire nincs szükségem mert tudom magamról hogy kicsit vékonyabb akarok lenni(csak egy kicsit,nem nagyon),de ha szépen ki vagyok öltözve,meg van csinálva a hajam,esetleg minimális smink egy-egy buli alkalmával,akkor szépnek találom magam:)

szerintem azzal nincs baj,ha valaki szépnek találja magát,de te szerintem kicsit túlságosan is,ha tükörbe nézve komolyan mindig azt mondod:"milyen szép vagyok ma!" én ha suliban tükörbe nézek azt gondolom "jesszus!így járkáltam?ilyennek látnak mások?O.o"

persze az nem gond ha van önbizalmad,de azért ne mondd mások előtt minden tükörbenézésnél hogy milyen szép vagy,mert hülyének fognak nézni...

amúgy az én oszttársaim(akik tényleg meg vannak elégedve magukkal,vagy tök vékonyak-már túl vékonyak-) is szokták mondogatni h "jajj olyan dagi vagyok","olyan csúúúúnya vagyok" aztán meg meglátnak egy-egy csajt akit tényleg(!) csúnyának találnak,egymásra néznek jelentőségteljesen és elkedenek röhögni...-.-



szóval legyen önbizalmad,de ne hangoztasd:Dazt se mondd h csúnya vagy ha egyszerűen nem így gondolod:d

2011. aug. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!