Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen dolgokat kell sminkelés...

Milyen dolgokat kell sminkeléshez beszerezni? Alapvetők és extrák, valamint márka szempontjából mi éri meg?

Figyelt kérdés
Eddig nem vetettem bele magam túlságosan ebbe a dologba, de most egyre jobban elkezdett érdekelni a sminkelés, és amit róla tudni kell. Eddig készletem nem sok mindenből állt (egyfajta alapozó, szempillaspirál, szemhéjpúder, ceruza). Milyen dolgokat kell alapvetően beszerezni(gondolok én itt az ecsetektől kezdve a rúzson vagy szájfényen át a korrektorokig mindenre), és mik azok, ami nem baj, ha vannak otthon? Próbáltam listát keresni, de valahogy menekülnek előlem a konkrét válaszok! :) Előre is köszönöm mindenkinek aki veszi a fáradtságot, és próbál segíteni. A 'gugli' Nekem nem tudott. :)
2011. aug. 10. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Alapozó ami legyen megegyező a bőrszíneddel és bőrtípusoddal. Tehát, ha pl. zsíros a bőröd matt alapozókat keress. Púderből én porpúdert ajánlok aminek nincs fedése. Ezek a translucent vagy trasparent elnevezést szokták kapni és ilyen tégelyben lehet őket kapni. [link] ez az nyc márka, jó árban van. Kezdésnek megteszi. Kell egy korrektor, ha a szemalatti karikáidat szeretnéd eltüntetni, akkor illuminátor. Pirosítóból, semmiképpen ne vegyél pinket vagy pirosat. Valami barackos vagy halvány rózsaszínt inkább. Jó ha van otthon egy szép highlighter, amit az arccsontodon használhatsz önmagában is és a pirosító felé is. Kell egy szempillaspirál, szemhéjtus, fehér szemceruza a vízvonalra(nagyítja a tekintetet), egy fekete szemceruza. És kezdésnek én a Catrice duo szemhéjpúder palettái körül nézelődnék. Szájkontúr ceruzából az Essence nagyon jó, mégpedig egy szép hússzín a 01-es soft rose. Rúzsból és szájfényből pedig teljesen mindegy. Olyan, ami neked tettszik. De ha ajánlatok a Catrice rúzsai nagyon szépek és jó minőségűek. Akkor még nem árt ha van egy szemöldökceruzád, szemhéjalapozód. Már van a Catrice-nak is. Kisebb apróságok: hegyező, szempillagöndörítő. Ecsetek: Duo fibre, ferde pirosító ecset, lapos szemhéjpúder ecset, satírozó, korrektor, tus(ha a zseléstus mellett döntesz). Azt hiszem ennyi, ha kihagytam valamit még írok.
2011. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
El sem hiszed mekkora segítség volt, köszönöm szépen! :) Ezeket eg DM vagy Rossmann üzletben könnyedén be lehet szerezni, pl ecset? Vagy menjek egy Yves Rocher-ba?
2011. aug. 10. 18:05
 3/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=F9zyttcwZyo

Imádom a csajt, szerintem nagy segítség minden videója :)

2011. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt keresteeem :D Köszönöm Mindkettőtöknek! :D
2011. aug. 10. 19:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit :)
2011. aug. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem mindenkinek másra van szüksége, és neked kel tudnod hogy mit szeretnél használni.
2011. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nyilván színeket és egyebeket illetően jobb ha az ember tisztában van azzal, hogy mit szeretne mi illik. A tanácsot azért kértem, mert az eszközökkel és az alapvető dolgokkal nem voltam tisztában. :)
2011. aug. 10. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!