Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Magyarországon hol tudok...

Magyarországon hol tudok venni Coastal Scents 88-as palettát (nem a fényes verzióban)?

Figyelt kérdés
nagyon fontos lenne!előre is köszi a válaszokat
2011. aug. 10. 14:39
 1/6 anonim válasza:

A makeuplaza.com oldalról tudsz rendelni. Fantasztikus hely. :)


Erre gondolsz?

[link]


Mondjuk én talán inkább a 88-as Original palettát javaslom. Abból mindent ki lehet hozni. De itt van sok Coastal Scents paletta, és Magyarországról küldik, csak még nem nyílt meg a budapesti boltjuk, jelenleg néhány márka kapható a webshopban.

2011. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm:)!

igen erre gondoltam,postaköltséggel együtt 6300??

és be tudnád linkelni azt amit te javasolsz:)?

2011. aug. 10. 23:16
 3/6 anonim válasza:

Ez az Original Paletta:


[link]


Jelenleg pont elfogyott, de hamar be szokták szerezni a termékeket. 625 Ft a postaköltsége egy ilyen palettának.

2011. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Januárban érkezik nekik ismét a 88 Original, megkérdeztem. Én is akarok ilyet venni, mert nagyon jó. A barátnőm kapott most karácsonyra. A Make Up Plaza-ban tudod megvenni én is onnan rendelek. Szuper hely és eszméletlen jó a custom-juk, nagyon profik és iszonyú kedvesek. Végre egy ilyen webshop! Hallelúja :-)
2011. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Huu!koszonom;)
2012. jan. 1. 12:57
 6/6 anonim ***** válasza:
I love you Make up Plaza :-) A legjobb sminkwebáruház, imádom őket!
2012. nov. 18. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!