Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminket ajánlotok a...

Milyen sminket ajánlotok a szememre?

Figyelt kérdés

Nemtudom,hogy a képen jól látszik e,de eléggé lefele áll a sarka,viszont a cicaszem nem áll nekem jól.. valami ötlet?


[link]


(ja és a szemöldököm fel volt borzolódva ,nem ilyen vészes.:D)


2011. aug. 9. 20:15
 1/8 anonim válasza:
én kihúznám felül tussal/szemceruzával (úgy, hogy kifelé egyre szélesedjen, befelé pedig minél keskenyebb legyen) utána pedig szemhéjfestéket (vmi szolidat) de azt is úgy, hogy belül világosabb, kifelé pedig egyre sötétebb legyen. :)
2011. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Joy Turner ***** válasza:
Tudom neked ajánlani Dorka videóit a youtube-on. Keresőbe: dorkasminkel. Nagyon ügyes.
2011. aug. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

tudom,hogy van ilyen ,de engem kifejezetten a saját szememre érdekelt volna..


1.válaszolónak pedig üzenem,hogy próbáltam úgy csinálni de nem áll jól ha kivül vastag,csak az egyik szememen..:S

2011. aug. 9. 21:10
 4/8 anonim ***** válasza:
inkább szedd ki randesen a szemöldököd
2011. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*e
2011. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amúgy szép szemed van
2011. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elég furcsa a szemöldököd de lényegtelen ez most :D

Én meg Griberlit ajánlom (meggyeskepenyleso.blogspot.com), neki van külön egy tusos posztja, ahol a szemformákhoz ajánl tusvonalat.

Szerintem a citromsárgás sminkek jól kihoznák a szemed színét.

2011. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Első vagyok, nézd meg ezt, hátha találsz valami jót! :)

[link]

2011. aug. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!