Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik táska jobb suliba?

Melyik táska jobb suliba?

Figyelt kérdés

a táskák:


[link]


[link]



melyik jobb? nekem a fehér tetszik..csak attól félek ,hogy hamar bekoszolódi..:S és nem látszik sportatyónak?



Köszi!:)


2011. aug. 4. 14:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Az elsőt még a kérdésed nélkül is sporttáskának néztem, a második inkább sulis hatású, de az sem teljesen.

Pluszban ha nem vigyázol minden pillanatban elég mocskos lehet a táskád. Bár nekem fekete táskám van, de minden 3. sulis hónapban kimosom..

2011. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Nekem valahogy a fekete jobban tetszik mert tényleg egy kicsit a fehér eddző táskás. De ha neked a fehér jön be vedd meg azt. A mi osztályunkba vannak akik eddzőtáskát hordtak.(azok a fila táskák amiket a TESCO-ba lehet venni abból pont az eddzőtáska)
2011. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz magadnak (a gerincedenek), háti táskát veszel.
2011. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszi!várom még a válaszokat :)
2011. aug. 4. 14:18
 5/18 Darcy01 ***** válasza:
100%

Nekem a második jobban tetszik, az valóban 'sulisabb'.

A fehér valóban nagyon hamar koszolódik, nem valami praktikus mindennapi használatra.

2011. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
Egyikse.
2011. aug. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszi! am szerintetek milyen anyagú a fehér? műbőr?
2011. aug. 4. 14:26
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy vegyél oldaltáskát! :S Én is azt vettem, és iszonyatosan megszenvedtem vele. Kényelmetlen volt, húzta a vállamat, megfájdult tőle.

Mellesleg növő félben vagy, egy csúnya gerincferdüléssel is megajándékozhat egy ilyen táska. Én nagyon megbántam.


15L

2011. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszi..:) de én maradok az oldaltatyónál..:)
2011. aug. 4. 14:32
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, valahogy mindegyik tök jó nekem a fekete tetszik jobban vagy a fehér? Talán mégis a fekete, mert a fehér inkább sporttáska, de a fehér is jó. Vedd nyugodtan azt amelyiket akarod és igen szerintem műbőr!
2011. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!