Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hagyományos mérleg mikor...

Hagyományos mérleg mikor mutat igazat? :

Figyelt kérdés

Ez kicsit furcsa kérdés. De nekünk még itthon régi, hagyományos mérlegünk van itthon és így kb fogalmam sincs hány kg vagyok.

Ha kicsit előre dőlök többet, ha hátrébb, kevesebbet mutat. Ha kihúzom magam és lelesek akkor is mást mutat, de ha előrébb billentem a fejem, akkor is.

Na most akkor melyik a jó? :D

21/L


2011. aug. 3. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Tedd különböző talajra, egy kicsit máshová a lakásban, más ruhába állj rá, reggel vagy este... Mindig mást mutat. Én úgy nagyjából +/- 1kg-ig hiszek neki :)
2011. aug. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az úgy nem lenne nagy baj, de nálam 55-65-ig megy el. Ezt már azért kicsit túlzásnak tartom :D

179 cm vagyok, nem fogyókúrázni szeretnék, de azért jó lenne tudni, mégis hány kg vagyok. Sokszor az orvos is megkérdezi és nem tudok neki mit mondani.

Mikor milyen kedvem van. :D

2011. aug. 3. 00:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!