Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan hordjam az ezüst...

Hogyan hordjam az ezüst nyakláncomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Férfiként teszem fel ezt a kérdést. Az a helyzet van, hogy szülinapomra kaptam a kedvesemtől egy ezüst nyakláncot, de hamar kiderült, hogy ellentétes véleményen vagyunk, hiszen ő azt szerette volna, ha ruhán kívül viselem. Igazán nem vagyok az a felvágós típus, inkább a diszkrét megjelenést részesítem előnyben. Számomra a nyaklánc nem annyira ruhakiegészítő, inkább egy emlék, amit mindig viselek, és amiről ő jut eszembe.


De most szeretném képbe helyezni magam. Szóval: hogyan viselik pl. diszkrétebb farmer + ing kombinációval, és hogyan lazább farmer/rövid nadrág + póló esetén? Minden választ köszönök előre is!


2009. ápr. 2. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem túl hosszú az a lánc... nem kellene, hogy kilógjon.

Ingnél nem is lóghat ki. Pólónál ahogy éppen. Szerintem úgyis elmozdul ha csak nem mozdulatlanul ülsz egész nap;)


Hordd úgy ahogy neked tetszik/kényelmes a párodnak meg mondd, hogy "hopsz, már megint becsúszott" és kiteszed kívülre hadd örüljön :D


Szerintem kívülre azért nem jó, mert legtöbbször pont addig ér, hogy sehogyse mutat.


Amúgy az inges dolognál akkor látszódhat ki ha a gallérját felfelé hajlítod és mondjuk ki van gombolva kicsit felül, sőt nem kicsit... ha rendesen veszel fel egy inget akkor ne húzd ki kívülre, mert idétlenül fog kinézni. - szerintem.


[off: szép a pasikon az ezüst lánc :)]

2009. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Annyival még kiegészíteném a leírásomat, hogy nem túl hosszú láncról beszélünk, egyszerű láncmintás, kb. 3 mm széles, medál vagy bármilyen dísz nélkül.
2009. ápr. 2. 12:34
 3/4 anonim válasza:
100%

Szerintem rendkívül ízléstelen, tróger, csígány-style külsőt kölcsönöz a nyaklánc a viselőjének, ha ruhán kívül hordják.


Sokkal szebb, ha a nyakad oldalán, és a tarkódon villan ki az ezüst ékszer, semmint ha felvágósan, kívül hordod, mert ez olyan, mintha az ember arcába nyomnád.


Az ékszer egy kiegészítő, nem pedig ruhadarab.

2009. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2009. júl. 15. 08:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!