Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol találok smink tippeket...

Hol találok smink tippeket szemhéj festésre? Rég óta szeretnék fülbevalot minden álmom a logós. De gyulad mindegyiktől valami praktika van rá?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Sminktippeket szemhéjfestésre főleg női magazinokban találsz. Milyenre gondoltál? Milyen színű a szemed, hajad, bőröd, milyen ruhákat szoktál hordani?

A fülem nekem is ezt csinálta, sőt már a bőröm is. Valószínűleg fémallergiád van, ahogy nekem is. Bizsut nem bírom, maximum csak fél napig, csak ezüstöt vagy aranyat horhatok. De jobb mint ha sebes lenne!

2009. ápr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
zöld a szemem vörös hajam, köszönöm de nekem még az ezüstől is begyulad nagyon rég még az aranyat is ki kellett venni.
2009. ápr. 1. 12:13
 3/4 anonim ***** válasza:

En nekem is femallergiam van, en be szoktam kenni 2 reteg atlatszo koromlakkal a fulbevalo vegeket es igy nem uti ki a fulemet.

Szemhej festesre a Youtube-on talalsz nagyon jo videokat!

2009. ápr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zöld szemhez, vörös hajhoz: szerintem olivazöldes, barnás, fekete, szürke, ilyesmi szemhéjporok illenek. Persze ehhez is meg kell tanulni a technikát, hogy hogyan viszed fel. Én sem vagyok profi, de úgy szoktam, hogy több árnyalatot kenek fel. A belső szemzugba (ami az orrodhoz közel van) oda pl fehéret, vagy a legvilágosabb árnyalatot, aztán középre jöhet kicsit sötétebb, a szemed külső csücskébe pedig a legsötétebbet. Aztán lehet még a külső szemhéjadnál a szempillák tövébe kicsit fekete szemceruzával csíkot húzni, vagy szemhéjtussal ugyanezt. Cicaszemet kialakítani. De én szoktam ugyanúgy csak tussal vagy szemceruzával cicaszemet és szemspirált, meg esetleg szájfényt. Most egyébként a termsézetes színek, árnyalatok is divatosak, amikor nincs rajtad több réteg szemháéjpor, hanem csak egy kis barack, vagy világosszínű árnyalat, az is igen szép tud lenni. Mikor fiatalabb voltam, egész délutánokon keresztül tudtam magam sminkelni. Aztán lemostam, és egy újat fel a szememre. Próbálgatni kell, mi áll neked a legjobban.
2009. ápr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!