Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel tudnám tartóssá tenni a...

Mivel tudnám tartóssá tenni a szemhéjpúdert hallottam szemhéj alapozóról fixálóról de fogalmam sincs melyik mért jobb, sima alapozó nem jó szemhéj alapozó helyett?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
a szemhéj alapozó állítólag kicsit borsos. Én egy tuti keveréket használok: kollektor, sima alapozó és sima púder. Nekem ez mindent kibír :)
2011. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első!

Neked jó nagy szemeid lehetnek, ha egy kollektor elfér rajta...talán inkább KORREKTOR

Egyébként az essence-nek most lesz egy limitált kollekcióka, amiben lesz szemhéjalapozó. Kb 6-700 ft lesz. érdemes kipróbálnod. Vagy a Catrice-nek is van, az 1200 Ft. Sokat számít, én se hittem el, mielőtt nem próbáltam, de a legjobb alapozóval sem olyan a hatás, mint egy direkt erre kifejlesztett dologgal. és nincs benne bors, ez hülyeség:)

2011. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
essencéset még nem lehet kapni ugye? illetve catricet hol tudnék találni?
2011. júl. 12. 22:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő rossmanban, essence elvileg a hét második felétől kerül a polcokra.
2011. júl. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

másodiknak: az első gondolom arra gondolt h az ára borsos, nem pedig az összetevőkre :)

én néztem több beauty blogon ahol tesztelték az essences szemhéjprimert és hát úgy nyilatkoztak h 10/5-6 pontot kap...de ár-érték arányban jó

2011. júl. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor végülis mit használjak alá hogy tartósabb legyen és árba is jó legyen? :)
2011. júl. 13. 11:07
 7/8 anonim ***** válasza:
catrice
2011. júl. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak egy kis alapozót szoktam tenni a szemhéjamra és nálam tartós a szemhéjfesték...ezért nem fogok külön szemhéjalapozót is venni.
2011. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!