Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 17/F vagyok és nagyon bejönnek...

17/F vagyok és nagyon bejönnek az ékszerek. Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés

arany, ezüst (bár keret az nem nagyon van rá csak néha csurran cseppen)

Szóval vettem egy ezüst pecsétgyűrűt de szeretnék még nyakláncot meg karláncot is venni valamikor.


Szerintetek gáz?


Ja és mellékesen, nem tartozok semmilyen kisebbségbe xD


2011. júl. 9. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha az aranyat kevered az ezüsttel...Nem túl igényes.
2011. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, mert ízlés dolga. Csajoknál viszont nem biztos hogy mindig bejön ez a stílus. Az ezüst pecsétgyűrű nekem kicsit durván hangzik, de szerintem egy ezüst/arany nyaklánccal,karlánccal semmi gáz nincs.
2011. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

kedves 21:34

ezüstöt akarok. egyenlőre még nem vagyok uzsorás hogy arany ékszerekkel járjak xD

2011. júl. 9. 21:35
 4/8 A kérdező kommentje:

igazából csak az ára miatt mondtam...

Szerintem nem sok embert látsz az utcán arany ékszer garnitúrában flangálni....

2011. júl. 9. 21:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy vannak vele a korombeliek... de én tök szexinek találom az ezüst nyakláncot (mondjuk valami ilyesmi: [link] a pasikon. Sőt, én még az ezüst órát is imádom. Férfiassá teszi őket, már amennyire ezt egy tizenévesre lehet mondani :) Szerintem a karlánccal sincs baj, nővérem olyat vett a barátjának, hogy lehetett bele gravíroztatni, és belegravíroztatták a monogramjukat: V&G. A karláncon a szemek meg olyanok voltak mint amit linkeltem nyakláncot.

Hordj nyugodtan ilyeneket, egyáltalán nem gáz. De ne vidd túlzásba, mint ahogy a "raj" emberek szokták. 16/L

2011. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fúú..nekem a nyaklánc bejön, kár, hogy kevés fiú hord ilyet. Mondjuk a cigányokon látok olyat és rajtuk ilyen 10 kg-os aranyból van, ami lehúzza a nyakukat..na az már nem jön be.. 16/L
2011. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz:) hord, amihez kedved van, de ízlésesen:) tudod, a kevesebb néha több:)

amire még figyelj oda, hogy ha pl. egyedül mész vmerre, vagy bármi, óvatosan a sok drága dologgal, mert nem veszélytelen az általad említett dolgokkal járkálni...ezt csak úgy megjegyeztem:)

na de a lényeg, hogy nem gáz:)

pusssssssssssssssssssssssz

2011. júl. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem se gáz, nekem is bejönnek az ilyenek a pasikon, főleg az ezüst pecsétgyűrű!
2011. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!