Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színűre fessem a...

Milyen színűre fessem a szemem, ha ez a ruha lesz rajtam?

Figyelt kérdés

Fekete felső + sötét farmer. Barna a hajam, a szemem sötét barna, világos arcbőröm van. Milyen színű szemhéjfesték menne hozzám?

Köszönöm a segítséget! : )


Nani


2009. márc. 27. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szia, sztem ehez az összeállításhoz lila, ezüst, zöld, bronzos csillogós, vagy ilyenek tökre mennének.

de mondjuk ha veszel fel hozzá mondjuk színes övet, vagy cipőt akkor hasonló szemfestéket rakj fel hozzá

2009. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia! : )


Köszönöm a tanácsot! Én is gondolkoztam a zöldön... : )

A cipőm is fekete lesz meg az övem is amúgy : )

2009. márc. 27. 17:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a zoldre szavazok:D
2009. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kösziii!! : ))
2009. márc. 27. 19:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem túl sötét lesz az öltözéked, igy a szemedet legalább kicsit világosabbal pl a zöld, vagy valami csillogos... nem gondolkodtál még a színes övön, vagy a stilusod miatt leszel ilyen fekete??
2009. márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazából az övem alig fog látszani, mert a felső kicsit hosszabb... Ezért lesz fekete, hogy ne is nagyon tünjön ki... De a zöld tényleg nem lenne rossz : ))

Egyébként olyan helyre megyek, ahol több lesz a rock szám, igazából nem vagyok rocker, csak szeretem a rockot, de mellette simán elmegyek bulizni is pl discoba... Szóval nincs olyan stílusom, ami meghatározná a zenei izlésemet...


Köszönöm a segítséget! : )

2009. márc. 27. 19:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

én is ilyen vok és ilyen cuccokat hordok és nekem azt mondják h a barna áll jól am én 15 vok.

Niky

2009. márc. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha midnened fekete.. akkor szemed probald kihangsulyozni..

ide tegyel inkabb valami ude szint..

pl zold lila arany ezust.. :P

2009. ápr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!