Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi alapján kell alapozót...

Mi alapján kell alapozót vásárolni?

Figyelt kérdés

Bőrszín vagy mi a alapján?

l/14


2011. jún. 29. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Bőrszín,és bőrtípus(száraz bőr,zsíros bőr,vegyes).


26/N

2011. jún. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. jún. 29. 14:02
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

14 évesen semmi szükség rá, talán majd 30 után, jó esetben még akkor sem kell. Elmondom miért, mert fiatal vagy, az pedig pattanásossá mitesszeressé fogja tenni a bőröd, idő előtt kezd öregedni majd és ráncos leszel 20-25 évesen. Mint sokan mások, akik akkor csodálkoznak rá hogy miért is ilyenek már fiatalon... hát ezért.

Púdert használhatsz fénylő bőrre, meg korrektort a bőrhibákra. Miss Sportyból a világoskéket ajánlom. Bőrszín alapján, világos bőrre 1-es, minél sötétebb annál nagyobb a számozás.

2011. jún. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bőrszín
2011. jún. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

okés jó köszi :D


de am se mindennapos használatra venném ;)

2011. jún. 29. 14:17
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

Nézd meg, hasznos:) Bár 14 évesen szerintem próbáld ki az Avon Magix színtelen sminkalapját, vagy keress színezett hidratálót. A te bőrödnek elég ennyi is.

2011. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

énis 14 éves vagyok és nekemis csúnya a bőröm ezért énis használok alapozót de annyira jóminőségű és annyira megse látszik h rajtam van. a bnőim is megszokták kérdezni h nade komolyan van rajtad

én ezt használom nem a legolcsóbb de megéri és vagy 2-3 hónapig elég: [link]

2011. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én írtam neked elsőnek,csak nem volt sok időm válaszolni,ezért volt olyan kurta.Na de most ráérek! :) Én Maybelline-t használok,habár idősebb vagyok nálad,de azért még én sem vakolatot használok. :) Szóval az enyém ez: [link] ,24-es árnyalat,de ez mellékes,mert lehet a te bőrtónusod más az enyém ez,már ami látszik belőlem: [link] ,de ezt a fajtát csak ajánlani tudom,minden nap sminkelek,és így is elegendő egy évre,tökéletesen,és láthatatlanul fed. Rengeteg fajtát próbáltam már(és én is 14 éves korom óta sminkelek,már tudományos szinten megy,de az igazi alapozót valahogy sosem sikerült megtalálnom eddig!),de végül ennél állapodtam meg. Nem tudom milyen a bőröd,az enyém T vonalban(áll,orr,homlok)könnyen zsírosodik,és fénylik,de ez tökéletes rá,és nem olyan mintha maszkot viselnék. A színt pedig úgy választhatod ki,hogy bemész egy drogériába,és a tesztert kipróbálod az alkarod belső felén. Jól elkened,és ami nem látszódik,vagy épp csak egy "lepkefingnyivel" sötétebb az ottani felület színénél azt válaszd!


26/N

2011. jún. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

értem

köszönöm a választ :)

nekem is T vonalban zsírosodik a bőröm :/

2011. jún. 29. 21:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!