Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csomózott karkötő - hogy...

Csomózott karkötő - hogy fejezzem be?

Figyelt kérdés

Készítettem már sokat, nagyon tetszenek, viszont mind másmilyen mintájú, színű.. Így szívesen cserélgetném őket, akár naponta :) Viszont meg van kötve a vége, így elvágni tudom, többet nem vehetem fel :( De így meg 1 évig hordjak egyet?

nem tudjátok hogy kéne ilyen csatot, vagy valamit tenni a végére? :)


2011. jún. 27. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


tessék!:) de hobbi boltban kaphatsz csatot is, az csak rá kell fűzni.

2011. jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is szeretek házi-készítésű karkötőket hordani, de mindig olyan kerületűek, hogy a kézfejem még éppen átférjen, és bármikor le tudom venni, de le sem esik:)
2011. jún. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hosszabra hagyod és masnit kötsz rá.

De van ilyen kis láncos vagy sima kapocs is, kiválsztod a megfelelő szélességűt, közérakod a végét, kalapáccsal rácsapsz, hogy összeharapja és kész is.

A sima befűzős kapoccsal az a baj, hogy nem lehet szépen megcsinálni, mert valahol el kell kötni akkor is ugye.

2011. jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
jó megoldás ha veszel hobbiboltban csatot,de ha nem találsz,akkor fond kicsit hosszabbra, és ne csomóra, hanem masnira kösd.úgy kösd meg,hogy ne nyíljon szét, és akkor bármikor hordhatod, este csak ki kell nyitni a masnit, mint a cipőnél
2011. jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!