Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy dioptriás napszemüveg...

Egy dioptriás napszemüveg mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Dioptriás NAPszemüveg árára lennénk kíváncsi. Miskolc környékén lehet kapni?
2011. jún. 20. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Csináltatni kell, tehát attólfügg,hogy milyen keretet,milyen lencsét választassz. Szerintem kb. 30 ezertől a csillagos ég.
2011. jún. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ooh, köszi.
2011. jún. 20. 08:44
 3/6 A kérdező kommentje:
És esetleg milyet lehetne venni, ami megéri nyárra, mármint saját tapasztalatra is kíváncsi lennék.?
2011. jún. 20. 09:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát a lencse dearabja úgy 15 ezer szokott lenni, plusz a keret.

Van szürkés meg barnás árnyalatú, nekem adtak olyan papírra szerkesztett mintadarabot, amin kipróbálhattam, melyik kényelmesebb.

Na és készülj fel, hogy nem valami divatos darab lesz, mert olyan keretük épp nem nagyon van. Bár hülyeség is divatból csináltatni, gondolom nem fogod évente cserélgetni csak azért.

2011. jún. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hot_kiss ***** válasza:
Az a dioptriától, a lencse minőségétől, a rákért extrától (védőréteg karcellen stb.), a kerettől és az optikusoktól is függ. Nálunk szinte egykupacon van 3 és mindenhol mások az árak.
2011. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! És nem is szeretném évente cserélni, csak hogy ne süssön a szemembe a nap, meg védje tőle a szemem. Köszi, még egyszer mindenkinek! :)
2011. jún. 20. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!