Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Manhattan szemhéjtus tartós?

Manhattan szemhéjtus tartós?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Szeretnék nagyon tartós szemhéjtust venni,ami egész nap kitart.A manhattan nekem bevált alapozó terén,de a szemhéjtust nem ismerem(1500ft).Valaki használt ilyet?

Tudom,hogy az astort dícsérik itt,de most nem akarok kiadni rá 3000ft-ot...Esetleg ha tudtok max.1500-2000körüli bármilyen tust,ami nagyon tartós,vízálló és nektek bevált,akkor leírhatnátok a márkáját.

köszi! (:


2011. jún. 11. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát...:) nekem Manhattan volt, és nagyon száradós. lehet csak rossz helyen vettem, vagy lejárt, beszáradt, de nagyon porzós, nem lehet vele szépen kihúzni a szemet. Most Essence Liquid Eyeliner van, és az jó, ilyen vízálló.
2011. jún. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :) Várok még tippeket,hogy melyik jó.Nekem is van essence-m,valami csillogós fekete,de nagyon maszatolódik.
2011. jún. 11. 11:16
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem ilyen tusom van és teljesen megvagyok vele elégedve. én szépen kitudom húzni vele a szemem, nincs vele semmi baj, gyorsan szárad, és nem kenődik. amikor a vége felé járok, akkor kezd már egy kicsit összeállni. ilyenkor nagyon kevés vizet teszek bele, összerázom, és ugyanolyan mint volt. persze sok vizet ne tegyél bele :) sok tust kipróbáltam, de ez nagyon bevált. volt még astor is asszem annak idején 3ezer ft volt. konkrétan egy az egyben letudtam kaparni a szememről... remélem segítettem :) jah és az essence. nekem csillogós van. szép az igaz, de iszonyat könnyen kenődik, nehezen szárad. bulikba ezzel szoktam áthúzni a manhattan-es vonalat, így legalább van egy kis "bázisa".. :)

L19

2011. jún. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi ! :) bár már vettem közben egy Astort-akciósan annyi volt mint a Manhattan.De ha nem válik be,akkor kipróbálom a Manhattant is,végül is.
2011. jún. 12. 17:33
 5/5 A kérdező kommentje:
*végül is alapozókat tekintve is az a legjobb.
2011. jún. 12. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!