Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Székesfehérváron hol csinálak...

Székesfehérváron hol csinálak sminktetoválást? (szemöldöktetoválást) És mennyiért?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 20:21
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Hát ne a Távírdán a tetoválós fiúkáknál!

Nekem olyat csinált, ami eléggé el lett rontva (és még finoman fejeztem ki magam)

Könyörögnöm kellett azért h olyat varrjon amilyet szeretnék, ő csak hajtotta a hülyeségeit és egy csicsolinát akart belőlem csinálni.Horváth Évát ajánlották nekem, ugyan itt a Távírdán, ő szépet csinál, de nézz körül a kozmetikusoknál érdeklődj és válassz utána (kérj esetleg a munkáiról képet, persze finoman érdeklődj).

Kb 15-20-25 ezerre számíts, a lényeg pedig az h legyen kompromisszum, találd ki milyet akarsz (szögletes legyen az eleje, mennyire legyen hosszú, vastag, szóval konkrétumokkal menj oda),hallgasd meg a tanácsokat, esetleg az árajánlatnál már konzultálj ők mit javasolnak és a hozzáállásukat is le tudod szűrni.

A neten a különböző technikáknak nézz utána, mert van aki "habozza" a munkáját, nehogy átverjenek.

2009. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 PikVik válasza:

Fanni Referencia Szalon

Szfvár , Gyümölcs utca 4-6.


A legkiválóbb szakemberek!

2010. szept. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!