Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Igénytelenek azok a fiúk,...

Igénytelenek azok a fiúk, akik mindig baseball sapkában vannak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 20:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Én nem mondanám rá, hogy igénytelen. Az én párom is gyakran hord baseball sapit és egyáltalán nem igénytelen, sőt piperkőc. :)
2011. jún. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
szerintem se igénytelen
2011. jún. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem sem igénytelenek, talàn még többet is adnak magukra, mint a többiek àltalàban.
2011. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Ez inkább amolyan ismertető jegy szerintem, nem gáz.
2011. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
igen, mert a baseball sapka ízléstelen, primitív viselet. csakúgy, mint a rengeteg feliratos vagy agyonmintázott póló. És nem az ára számít, kerülhet akárhány 10eFt-ba, akkor is az.
2011. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ. Ha azért hordja hogy ne kelljen hajat mosni akkor igen :-P
2011. jún. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kopasz és baseball sapkát hord akkor is igénytelen?
2011. jún. 6. 20:47
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ha szereted viselni, nem csak divatból csinálod, akkor miért lenne gáz? O.o

Ne mások véleményére alapozz ilyen dolgokban, uncsi lenne, ha mind egyformák lennénk, saját vélemény és jellem nélkül.

2011. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Én kopasz vagyok és amikor nyitott tetővel autózom, akkor rajtam is az van. De tekintve, hogy senkinek nem ártok vele, ha a fejemen van, így fel sem merült még az, hogy ilyenen filózzak. Igénytelennek meg nem mondanám, mert valódi Porsche Design gyártmány.
2011. jún. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
A párom kopasz, és ha nagyon süt a nap, vagy fúj a szél, akkor felveszi. Raktáros egy gyárban, egész nap a fején van a sapi, hogy védje a fejét. Nem értem, mi lehet benne igénytelen.
2011. jún. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!